Draka maakt gebruik van cookies, onder andere om de website te analyseren, het gebruiksgemak te vergroten.
Door gebruik te maken van deze website geef je toestemming voor het gebruik van cookies. Wil je meer informatie over cookies en hoe ze worden gebruikt bekijk dan onze cookie policy.

Contactgegevens

Algemeen

Algemeen   Technisch
Draka Kabel B.V.    
Schieweg 9 T: 088 808 4444 T: 088 808 4 808
2627 AN Delft F: 088 808 4567 E: helpdesk-nl@draka.com
     
Postbus 495 E: info@draka.nl  
2600 AL Delft I: www.draka.nl  
     

Customer care
 

Afdeling E-mail adres Telefoon Fax
Wholesale groothandel-nl@draka.com 088 808 4450 088 808 4567
Installers Building installateurs-nl@draka.com 088 808 4420 088 808 4567
Contractors Industry & Infra projects@draka.com 088 808 4430 088 808 4567


Regio's


Regio Managers 

 
Regio's Naam E-mail adres Telefoon
Regio 1  (Noord) Lodewijk Steendam lodewijk.steendam@draka.com 06 531 33 484
Regio 2  (West Noord) Erik Ringeling erik.ringeling@draka.com 06 577 10 629
Regio 3  (West Zuid) Frank Oberink frank.oberink@draka.com 06 201 38 625
Regio 4  (Midden) Dennis Premsela dennis.premsela@draka.com 06 204 49 703
Regio 5  (Oost) Wilco Veldkamp wilco.veldkamp@draka.com 06 126 32 356
Regio 6  (Zuid West) Jardi Sterrenberg jardi.sterrenberg@draka.com 06 538 33 525
Regio 7  (Zuid) Roger van Bracht roger.van.bracht@draka.com 06 511 56 263
 

Business Managers

 
Business Naam E-mail adres Telefoon
Wholesale Johan Meinen johan.meinen@draka.com 06 515 54 507
Installers Toine Verschuur toine.verschuur@draka.com 06 532 47 707
Infra & Industrie Gerjan Bijsterbosch gerjan.bijsterbosch@draka.com 06 539 26 590
Industrie Klees Verkuil klees.verkuil@draka.com 06 226 94 597